Skip Navigation
 

Regulamin

Sklep agalos.pl prowadzi sprzedaż towarów przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.
Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.agalos.pl. Ceny wszystkich produktów w sklepie podane są w PLN i są cenami brutto. Każdy Klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Jak kupować

Wybrane rzeczy należy umieścić w "koszyku". Jego zawartość może być dowolnie kształtowana. W momencie podjęcia decyzji co do zakupu, w celu sfinalizowania transakcji należy wybrać opcję "Dalej" wypełnić wymagane dane do zamówienia wybrać rodzaj przesyłki a potem przycisnąć “Wyślij” .
Po dokonaniu zamówienia, Kupujący na podany przez siebie adres e-mailowy otrzyma informację potwierdzającą złożenie zamówienia wraz z numerem zamówienia oraz wszelkimi informacjami potrzebnymi do dokonania przelewu.
Przy zamówieniach powyżej 300 zł przesyłka realizowana jest bezpłatnie. /System może naliczyć kwotę za przesyłkę w przypadku zamówienia towarów powyżej 300 zł kwotę przesyłki należy odliczyć realizując przelew/
Na wpłynięcie należnej kwoty czekamy 7 dni od momentu złożenia zamówienia przez Kupującego. Jeżeli w takim czasie należna kwota nie wpłynie na konto, zamówienie zostaje anulowane.

Zapłata za towar tylko w formie przelewu bankowego .

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru następuje następnego dnia po otrzymaniu przez nas wpłaty. Towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej w formie przesyłek lub paczek poleconych priorytetowych, ekonomicznych.Koszt przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej doliczany jest do zamówienia według obowiązującego cennika.

Możliwość zwrotów

Możliwość zwrotu towaru istnieje w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru przez Kupującego. Towar można zwrócić bez podawania przyczyny. W celu ustalenia szczegółów dotyczących zwrotu należności należy skontaktować się za pomocą maila. Towar musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, nie może nosić żadnych nowych oznak użytkowania bądź zniszczenia.